• Blog
  • Dziewczęca figura z małym biustem i wąskimi biodrami 

Dziewczęca figura z małym biustem i wąskimi biodrami 

Chłopczyca to figura dziewczęca, płaska, z małym biustem i wąskimi biodrami. Jeśli Panna Młoda nie ma zbyt wystających kości obojczyka, może pozwolić sobie na fasony sukien ślubnych odkrywające ramiona, poszerzające w biodrach, również przy użyciu błyszczących tkanin. Niezbyt wysokie panie mogą rozważyć również fason “cygaro”.

Tego rodzaju sylwetki charakteryzują się dość męskim typem figury. Dlatego właśnie w ich wypadku należy mocno podkreślać wszelkie kobiece kształty. Charakterystycznymi elementami figury są szerokie ramiona. Jest to najsilniejszy akcent tego typu figury. Ponadto mają płaskie brzuchy oraz pośladki, często długie nogi o dość masywnym kształcie ud i łydek. Kolejnym ważnym elementem jest brak talii.

Co do ubioru, kobiety o tych kształtach papryki ubierać się na podobnych zasadach, co panie jabłka. Dobre będą dekolty o kształcie litery V lub dużej łezki. Będą do nich pasować wszelkiego rodzaju fasony odcinane pod biustem lub na tej wysokości przewiązane szarfą. Również sukienki ślubne wiązane portfelowo spełnią swoją rolę i nadadzą Pani Młodej bardziej kobiece kształty. Podobnie jak panie jabłka dużym plusem jest dodanie pionowych elementów do stroju.

Panie o typ typie budowy ciała nie powinny nosić prostych sukni bez zaznaczonej talii ani krótkich sukienek ślubnych. Również suknie z podniesionym stanem nie spełnią swej roli. Poziome pasy i duże wzory uwydatnią wady w figurze. W górnej części sukni ślubnej warto unikać tkanin cienkich mocno przylegających i otulających ciało, również wszelkiego rodzaju tkanin o fakturze elastycznej.

Panny Młode o tych kształtach powinny pamiętać, że w ich przypadku doskonale sprawdzą się suknie ślubne eksponujące pośladki. Naszyte dodatki na pośladkach nadadzą Pani Młodej pełniejsze kształty. Równie dobrze będzie się prezentować w sukni rozszerzające się poniżej pośladków, na przykład na zasadzie zszycia z klinów. Proste sukienki ślubne z dekoltem w serek również fantastycznie podkreślą sylwetkę. Najważniejsze żeby kobieta o tym rodzaju sylwetki nie zapominała o podstawowej zasadzie zaznaczania talii

[rate force]

Tags:

Trackback from your site.