Regulamin

§1. Informacje wstępne

 1. Produkty z oferty firmy „WM Waldemar Krystyniak” NIP:8291298409 Regon:363406005 z siedzibą w Zduńskiej Woli, 98-220, ul. Torfowa 12 dostępne pod adresem internetowym www.windermann.com  “Windermann suknie ślubne by WM”  są nowe i wolne od wad fizycznych.
 2.  Aktualizacja w dniu 15.11.2023r.

§ 2. Zamówienia

 1. Podstawą przyjęcia do realizacji zamówienia na suknie ślubne lub produkty z oferty dostępnej na stronie internetowej „Windermann suknie ślubne by WM” jest:
  • a) zamówienie kupującego złożone na stronie internetowej “Windermann suknie ślubne by WM”, u przedstawiciela lub w siedzibie firmy,
  • b) poprawna weryfikacja i potwierdzenie zamówienia przez firmę ,
  • c) zaksięgowaniu zadatku w terminie 5 dni roboczych od potwierdzenia zamówienia.
  • 2. Zamówienie powinno zawierać:
  • a) imię, nazwisko, numer telefonu i adres poczty elektronicznej kupującego,
  • b) nazwę produktu,
  • c) kolor,
  • d) ilość zamawianych produktów,
  • e) uzgodnione ceny jednostkowe i warunki płatności,
  • f) rozmiar standardowy od 36 do 42 lub zgodny z instrukcją mierzenia umieszczoną na stronie internetowej “Windermann suknie ślubne by WM” lub rozmiar pobrany na przymiarce u przedstawiciela lub w siedzibie firmy.
 2. Klient odpowiada za podany przy zamówieniu rozmiar. Firma nie ponosi odpowiedzialności za źle podane przez klienta wymiary jak i za zmianę rozmiaru klienta w trakcie oczekiwania na zamówienie sukni ślubnej.

§ 3. Anulowanie lub zmiana zamówienia

 1. Kupujący może zrezygnować z zamówienia w terminie 14 dni od wpłaty zadatku, natomiast kwota zadatku zostanie zwrócona w całości na rachunek bankowy wskazany przez klienta w terminie 14 dni. Rezygnacja wymaga pisemnej formy.
 2. Anulowanie złożonego zamówienia przez Kupującego w terminie przekraczającym 14 dni od daty wpłaty zadatku wymaga pisemnej zgody firmy.
 3. Kupujący może zmienić zamówienie w terminie 14 dni od wpłaty zadatku. Zmiana zamówienia wymaga pisemnej zgody firmy .

§ 4. Płatności i termin realizacji zamówienia.

 1. Firma akceptuje następujące formy płatności:
  • a) gotówka w siedzibie firmy Windermann,
  • b) przelew na konto firmowe Bank Pekao 70 1950 0001 2006 3295 8472 0001,
  • c) za pomocą serwisu i kart kredytowych PayPal.
 2. Złożone zamówienie przyjęte jest do realizacji po zaksięgowaniu zadatku w wysokości 70 % w terminie 5 dni roboczych od potwierdzenia zamówienia. Pozostała kwota jest płatna przy odbiorze zamówienia, gotówką w siedzibie firmy, lub u kuriera.
 3. Termin realizacji zamówienia na suknię ślubną, bolerko lub welon to 3 miesiące. W szczególnych przypadkach, firma realizuje zamówienia w krótszym terminie.

§ 5. Warunki i odbiór zamówienia

 1. Odbiór przesyłki może nastąpić po uregulowaniu zobowiązań wynikających z zamówienia jedną z poniższych metod:
  • a) osobiście w siedzibie firmy ,
  • b) przesyłka pobraniowa Poczta Polska
  • c) przesyłka pobraniowa firmą kurierską ,
  • 2.Koszty wysyłki krajowej lub zagranicznej pokrywa kupujący.

§ 6. Reklamacje

 1. Reklamacje ilościowe lub uszkodzenia paczki powinny być zgłoszone przy odbiorze zamówienia (potwierdzone stosownym protokołem u kuriera) pod rygorem utraty prawa do ich dochodzenia w terminie późniejszym. Reklamacje ilościowe firma uwzględnia natychmiast przy odbiorze produktów. Reklamacje uszkodzenia paczki firma rozpatrzy w terminie 30 dni licząc od daty ich złożenia.
 2. Klient ma prawo do zwrotu zakupionej sukni ślubnej tylko w przypadku gdy suknia nie jest zgodna z modelem lub kolorem złożonym w zamówieniu. Zwracany towar zostanie wymieniony na zgodny z zamówieniem tylko wtedy, gdy nie nosi znamion uszkodzeń mechanicznych, nie był używany, został zachowany w oryginalnym opakowaniu oraz posiada wartość handlową.
 3. Reklamację należy zgłaszać telefonicznie i pocztą elektroniczną windermann(małpa)gmail(kropka)com, podając uzasadnienie niezgodności nadesłanego zamówienia. Tylko w przypadku uzasadnionej reklamacji towar zostanie wymieniony na zgodny z wcześniejszym zamówieniem, koszty przesyłki pokryje firma. Towar niezgodny z opisem w zamówieniu należy wysłać Pocztą Polską na adres “WM” ul. Torfowa 12, 98-220 Zduńska Wola. W innych przypadkach reklamacje nie będą uwzględniane.

§ 7. Postanowienia końcowe

 1. Do zamówienia firma wystawia paragon potwierdzający dokonanie zakupu.
 2. Złożenie zamówienia na stronie internetowej “Windermann suknie ślubne by WM” jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 3. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.