• Blog
  • Jak dobrać fryzurę na ślub?

Jak dobrać fryzurę na ślub?

Być może już zauważyłaś, jak wiele Twoich koleżanek pyta, jaka fryzurę będziesz miała w dniu ślubu. Być może jesteś jedną z tych osób, które zadały sobie pytanie: „Jaka fryzura ślubna będzie do mnie pasować?”. To bardzo dobre pytanie. Oznacza bowiem, że chcesz świadomie dokonać wyboru i jesteś gotowa, aby stać się najpiękniejszą Panną Młodą. Poniżej kilka cennych wskazówek, które pomogą Ci w wyborze idealnej fryzury ślubnej

Planuj fryzurę z wyprzedzeniem. Najlepiej na około rok przed ślubem. Dzięki temu będziesz miała czas, aby poprawić kondycję swoich włosów.

Francuski kok, Dopasuj fryzurę do stylu Twojego ślubu.Eleganckie przyjęcie weselne wymagają bardzo formalnego upięcia, bez zbędnych dodatków.Najlepiej zdecydować się wówczas na gładkie, rozpuszczone włosy, bądź delikatną fryzurę.Jeśli natomiast planujesz ślub jak z bajki, koniecznie postaw na diadem oraz szlachetne dodatki (perełki, brylanty itp.). Wówczas francuski kok będzie strzałem w dziesiątkę.

Grzywka na bok, upięcia ślubne Weź pod uwagę kształt swojej twarzy.Panie o owalnej twarzy maja najmniej kłopotów. Muszą jedynie uważać, aby zbyt wiele włosów nie przysłaniało im twarzy.Natomiast jeśli masz raczej okrągłą twarz, postaw na wielkość i długość. Dzięki temu optycznie ją wysmuklisz. Idealne będą wówczas włosy upięte do góry, a po bokach opuszczone. Do kwadratowej twarzy rekomendowane są fryzury romantyczne i zwiewne (popatrz na zdjęcia ze ślubu Jennifer Aniston i Brada Pitta) lub upięte, ale wówczas masywne (francuski kok, to także dobry wybór). Z kolei do twarzy w kształcie serca fantastycznie pasuje lekka grzywka opadająca delikatnie na bok.

Fryzura musi być także dopasowana do sukni. Jeżeli suknia jest bez ramiączek, świetnie prezentują się włosy opadające lekko na ramiona, także kręcone.Nawet jeśli masz długi welon, ta fryzura doda Ci uroku. Natomiast do zabudowanego dekoltu polecane są upięcia.

Kwiaty do włosów, fryzura z kwiatami, akcesoria do włosów Odwiedź swojego stylistę. Wykonaj przynajmniej 3 próby swojej fryzury. Dzięki temu będziesz pewna, że to jest to, czego właśnie oczekiwałaś. Koniecznie zabierz ze sobą wszystkie dodatki: perełki, spinki, diademy, welony, kwiaty.W końcu diabeł tkwi w szczegółach.

[rate force]

Tags: