• Blog
  • Jak dobrać suknię ślubną do figury?

Jak dobrać suknię ślubną do figury?

Suknie ślubne na figurę typu gruszka Dla szerszych bioder najlepsza będzie długa, klasyczna suknia ślubna z gorsetem i szerokim dołem. Hafty i tiule będą ukrywały mocno zbudowane uda oraz szerokie biodra a gorset pięknie uwidoczni wcięcie w talii.

Suknie ślubne na figurę typu jabłko Jeżeli masz szerokie ramiona, wydatny biust, krągłe biodra i brakuje Ci wcięcia w talii to najlepiej będziesz prezentować się w prostym fasonie suknii ślubnej. Ważne, aby sukienka ślubna nie opinała za nadto Twojego ciała. Wybierz suknię ślubną z miękkiego materiału ze zwiewnymi rękawami lub z bolerkiem. Najlepszy będzie dekolt w kształcie litery V. Unikaj ramiączek, które optycznie poszerzają ramiona.

Suknie ślubne na figurę odwrócony trójkąt Jeśli Twoje ramiona są zbyt szerokie w stosunku do całej sylwetki to należało by unikać suknii ślubnej z marszczeniami, bufkami i długich, obcisłych rękawów w okolicy ramion. Najlepiej wybrać suknię ślubną uszytą z lekkich, zwiewnych materiałów i żadnych bufek, rękawów, bolerek itp (no chyba że w kościele)

Suknie ślubne na chłopięcą figurę Do drobnego, mały biustu i wąskich bioder wybierz suknię ślubną odkrywającą ramiona z błyszczącej tkaniny. Osoby obdarzone taką sylwetką mogą pozwolić sobie na bufki i marszczenia w okolicy bioder.

Suknie ślubne na delikatną i filigranową Jak jesteś filigranowa i bardzo szczupła to powinnaś unikać sukni ślubnej z ciężkich materiałów z mnóstwem ozdób. Może ona Cię zbytnio przytłoczyć. Wybieraj proste, zwiewny fasony.

[rate force]

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment