Jak wybrać welon?

Niejedna panna młoda martwi się jaki welon będzie najodpowiedniejszy dla niej. Który będzie idealnie pasował do kształtu twarzy i współgrał z suknią ślubną. Welon powinien wyciągać piękno z panny młodej i dodawać jej blasku. Coraz modniejsze są welony gładkie, z długim trenem. Nierzadko ozdobione haftem lub koronką. Jaki więc wybrać, skoro przeróżne salony oferują nam bardzo szeroki wachlarz możliwości?


Welony bufiaste, obfite. Są to najprostsze welony, bardzo uniwersalne. Mogą one mieć różne długości i zakończenia. Dodają pannie młodej wzrostu. Są zrobione z dużej ilości tiulu, są gęste.
Welon przewiewny Są też welony, które są lekkie i przewiewne. Obok prezentujemy welon dwuwarstwowy, ale bez widocznych krawędzi materiału. Welon jest delikatnie ozdobiony perełkami, koralikami, wstążeczkami czy kryształkami.
Welon zakładany na grzebyku Możesz zdecydować się na welon zakładany na grzebyku, który opada na włosy i ramiona niczym woda z wodospadu. Jest zrobiony z pojedynczej warstwy tiulu skumulowanej wokoło grzebyka i puszczonej wolno w dół na ramiona.
Welon z trenem Jeśli tylko lubisz zdecyduj się na welon z długim trenem. Jest to welon gładki, bardzo długi ozdobiony na krańcach haftem. Pięknie się prezentuje. Najlepiej pasuje do rozpuszczonych lub luźno spiętych włosów.
Welon długi, bez trenu Możesz też zażyczyć sobie podobny welon, ale krótszy, bez efektu trenu. Może on sięgać na przykład do pośladków lub połowy pleców.
Welon zakładany na twarz Niektóre panny młode chcą, aby ich welon był zakładany na twarz, aby ich przyszły małżonek mógł go unieść i odkryć ich twarz. Taki jest właśnie prezentowany obok welon. Bardzo piękny w swej prostocie. Daje wrażenie zakładanego na głowę koła, delikatnie ozdobionego efektownym haftem.
Welon łączony Istnieje też możliwość złączenia dwóch rodzajów materiału. Pod spód można dać zwykły tiul, a na wierzch welonu tiul drapowany lub ozdobny. Jak kto woli.  

[rate force]

Tags: