Przymiarka sukni ślubnej

Sukienki ślubne dla druhny

Wybierając sukienkę dla druhny, powinniśmy wziąść  pod uwagę jej figurę i pamiętaj o tym, że nie ma takiego kroju, który pasowałby wszystkim dziewczynom tak samo dobrze. Jeśli nie uparłaś się na to, aby wszystkie druhny wyglądały identycznie, pozwól każdej wybrać taki krój w jakim się najlepiej czuje. Wówczas możesz wybrać  różne kroje a jeden kolor dla wszystkich sukienek.

Jeśli wszystkie druhny są mniej więcej tej samej figury podejmijcie razem decyzje o wyborze jednego kroju sukni. Nie każda dziewczyna będzie jednak czuła się dobrze z bladoróżowym. Pozwól zatem, aby każda wybrała sobie kolor sukienki  jaki jej najbardziej odpowiada. Każda z druhen może mieć inny kolor sukienki np. żółty,zielony, czerwony czy niebieski. Sukienki mogą też różnić się odcieniem np. od granatowego do jasnoniebieskiego.

Druhny powinny wyglądać podobnie do Panny Młodej ale nie identycznie. Zwróć uwagę na to co twoja suknia ślubna ma charakterystycznego i wzbogać o to suknie druhen. Może to być kolor dodatków w twojej sukni (jeśli nie jest czysto biała), mogą być koraliki i kamienie jakimi jest ozdobiona twoja suknia, koronka, krój sukienki czy parasolka.

Wybierz się ze swoimi przyszłymi druhnami do sklepu. Pozwól im przymierzyć sukienki jakie masz na oku zanim je kupisz. Może się okazać, że sukienki nie będą się prezentować tak fantastycznie jak to sobie wyobrażałaś bo zobaczyłaś np. zdjęcie sukienki na modelkach Pamiętaj, że druhny mają być twoją ozdobą. Ozdobą całego przyjęcia weselnego.

Sukienki dla druhen znajdziesz w sklepach z sukniami ślubnymi ale również w sklepach internetowych. Nie chcesz wydać majątku? Taniej niż w sklepie czy salonie firmowym kupisz  suknie online lub pracowni sukien ślubnych. Wybór jest ogromy. Poza zaoszczędzeniem pieniędzy zaoszczędzisz również trochę czasu. Chodzenie po sklepach i przyglądanie się sukienkom na żywo jest bardziej czasochłonne niż  przez internet.

[rate force]

Tags:

Trackback from your site.