Sylwetka jabłko

Sylwetka kobieca o kształcie jabłka, znana również jako figura O charakteryzuje dość rozbudowaną klatką piersiową z obfitymi biustem oraz szerokimi ramionami. Często sylwetka Panny Młodej “O” ma dość ciężki wygląd, przez dość masywne i szerokie plecy. Niezależnie od rozmiaru jabłko charakteryzuje wydatny brzuszek, widoczny nawet w przypadku szczupłej sylwetki. Panie o figurze jabłka nie posiadają niestety talii. Ich ogromnym atutem są za to dolne partie ciała. Szczuplutkie nogi, wąską linia talii i bioder i płaskie pośladki

Przy tego typu sylwetce najlepiej sprawdzają się dwuczęściowe suknie ślubne, różne pod względem faktury i tkanin. Dobrze jeśli góra sukni ślubnej uszyta będzie z miękkiej, opływającej sylwetkę matowej tkaniny, dół zaś może być błyszczący, z krynoliny, rozszerzający się ku dołowi. Pani młoda jabłko powinna przede wszystkim maskować brak talii i brzuch poprzez odcinane pod biustem, które nadadzą sylwetce lekkości. Sylwetka najlepiej będzie prezentować się poprzez dodanie wszelkiego rodzaju linii pionowych. Należy pamiętać, że taki efekt można osiągnąć również poprzez nieco głębszy dekolt, który podkreśli biust, sznura długich korali czy wszelkiego rodzaju szarf i szali. Panie o figurze jabłka powinny odsłaniać swoje zgrabne łydki, odciągając uwagę od bardziej problematycznych partii ciała. Idealne dla nich będąsuknie ślubne, rozszerzane ku dołowi od linii bioder. Wpłyną one na równowagę w proporcjach.

Panie o figurze jabłka nie powinny nosić sukien ślubnych odsłaniających brzuch. Powinny również zapomnieć o wszystkich elementach i dodatkach ślubnych podkreślających brzuch, wszelkich marszczeń na wysokości pasa i ściągnięć w dolnych partiach sukienki ślubnej. Unikamy w sukniach wszelkich marszczeń w okolicy ramion, bufek, długich wąskich rękawów i zbyt ciężkich tkanin oraz elastycznych materiałów które otulają ciało Również złym pomysłem okazują się puchowe bolerka ślubne, lub szarfa przewiązana w talii. Te części garderoby przyciągną uwagę do partii, które pragniemy zatuszować. Warto zapomnieć o sukniach skrojonych w poziome pasy oraz dużych wzorach, które wyeksponują pokaźny brzuszek i dadzą złudzenie monstrualnego biustu. Idealnie będę wyglądać w krótkiej sukni ślubnej orazwydłużonych gorsetach.

[rate force]

Tags:

Trackback from your site.