• Blog
  • Sylwetka w kształcie klepsydry 
Suknia Ślubna Rybka

Sylwetka w kształcie klepsydry 

Jak rozpoznać Panią o budowie klepsydry znanej również jako figura X ? Są to te dziewczyny, którym niekiedy zazdrościmy, a które często zostają symbolami seksu. Wystarczy wspomnieć, że klepsydrą  była bogini i wzór dla wielu kobiet czyli Marylin Monroe. Klepsydry charakteryzują się proporcjonalnością w budowie ciała. Mają wyraźnie zarysowane ramiona i biust oraz biodra i wyraźnie zaznaczoną talię, a ich ramiona oraz biodra są podobnej szerokości. Posiadają dość wydatne piersi i długie nogi z kształtnymi udami i pośladkami. Panie o kształcie klepsydry będą dobrze wyglądać we wszelkiego rodzaju sukniach slubnych, jednak garść porad, co do tego, co jest lepsze również im się przyda.

Największym atutem Pań o takim typie sylwetki jest jej proporcjonalność oraz wąska talia i właśnie te elementy należy eksponować. Pięknie podkreśli ją fason sukni ślubnej typu Rybka, ale ten typ może pozwolić sobie na sporą dowolność w wyborze kreacji. Jeśli klasyczny model to tylko z paskiem na talii, bądź haftkami pod biustem, pod którymi nie zniknie sylwetka.

Pani Młoda posiadająca budowę ciała klepsydra powinna jednak unikać wszelkich workowatych szerokich ubrań, bez zaznaczonej talii. Również nie będzie dobrze wyglądać w sukniach ślubnych o cienkich ramiączkach, które dodatkowo podkreślą ramiona. Górna część sukienki ślubnej z zabudowaną górą i gorsety z elementami powiększającymi biust, również źle wpłyną na kształt sylwetki, sprawiając że stanie się nieforemna.

Panny Młode klepsydry zatem najmniej muszą się niepokoić swoimi kształtami niezależnie od rozmiaru ten typ sylwetki wygląda dobrze i oferuję wszelką dowolność w doborze swoich sukien ślubnych. Dla nich najważniejsze jest uwydatnianie swoich walorów, gdyż ten typ sylwetki nie musi praktycznie niczego maskować.

[rate force]

Tags:

Trackback from your site.